Tvorba webových stránok

Cieľom našej firmy je vytvárať kvalitné webovú stránky za čo najrozumnejšiu cenu. Vieme tak ponúknuť menším firmám, živnostníkom ale aj fyzickým osobám kvalitný "web"  s profesionálnym prístupom. 

Weby ktoré tvoríme sú jednoducho editovateľné, a napĺňať si ich dokáže zákazník sám.

 

Individuálny prístup

Jednou z dôležitých vecí je jedinečnosť každej stránky, preto kladieme dôraz aj na tento faktor. Preto netvoríme internetové stránky zo šablón, ale pre každého zákazníka vytvoríme šablónu na mieru".

 

Čo je to responzívny web?

Responzívny web je taký, ktorý sa vie automaticky prispôsobiť zariadeniu, na ktorom je zobrazený. Toto riešenie prináša so sebou veľké množstvo výhod, no vytvorenie takejto webstránky je časovo náročnejšie ako klasická verzia. Jednou z hlavných výhod tohto riešenia je, že odpadá potreba riešiť separátne HTML pre mobilnú verziu stránok a môžeme zvýrazňovať prvky, ktoré sú pre užívateľov na konkrétnom zariadení dôležité. V opačnom prípade vypustiť tie, ktoré dôležité nie sú.
 
Všetky naše weby sú rezponzívne už v základnej konfigurácii.
 
 
 
Názov stránky - doména
 
Pomôžeme Vám s výberom názvu stránky tzv. domény. Doména to je unikátne meno, pod ktorým Vaša stránka bude na internete vystupovať, napríklad bbit.sk . Takúto doménu Vám zaregistrujeme.
 
 
Stránka je hotová ale kam ju uložiť?
 
Túto dilemu taktiež vyriešime za Vás. Poskytujeme aj webhosting. To je ten priestor kde je celá stránka uložená a sprístupnená pre celý svet :)

Kontakt

BB-IT s. r. o.
Na Karlove 25
974 01 Banská Bystrica

email: info (zavináč) bbit.sk
mob: +421 948 204 586
(pracovné dni 8:00 - 16:00)

 

Vzdialená pomoc