Správa firemnej siete

 

Poskytujeme starostlivosť o bezproblémový chod siete v malých a stredných firmách. Staráme sa o webový priestor a mailové kontá. Medzi našich spokojných zákazníkov patria účtovné firmy, špedičné firmy, školy a obecné úrady. Taktiež vieme dodať hardware a software podľa požiadaviek.

Naším zákazníkom vieme vytvoriť profesionálnu grafickú prezentáciu firmy, či webovú stránku, návrh reklamných predmetov alebo profesionálne reklamné video.

 

Vzdialená správa

Vďaka programu Teamviewer vieme veľkú časť problémov vyriešiť okamžite, vzdialene cez internet. Túto službu však poskytujeme len našim zmluvným zákazníkom.

 

Pozáručný servis počítačov a notebookov

Máte problém s počítačom alebo notebookom? U nás nezáleží na tom, či ste počítač kúpili u nás. Vieme Vám ho profesionálne zdiagnostikovať a opraviť. Predtým ako sa pustíme do opravy Vášho zariadenia, prejdeme s Vami cenu servisu a až po odsúhlasení opravu realizujeme.

 

Dĺžka opravy

Oprava trvá väčšinou do dvoch pracovných dní od odovzdania zariadenia servisnému technikovi. Dĺžka opravy však záleží od dostupnosti náhradných dielov, pokiaľ však náhradné diely nie sú skladom dopredu zákazníka upozorníme na dlhšiu dobu opravy.

 

Vyzdvihnutie zariadenia do servisu

Pokazené zariadenie vieme osobne vyzdvihnúť v rámci Banskej Bystrice alebo nám ho môžete doniesť osobne. Pokiaľ sa jedná o väčšiu vzdialenosť, zabezpečíme vyzdvihnutie kuriérskou spoločnosťou, ktorá nám doručí zariadenie nasledujúci pracovný deň.

 

Záloha dát

Pokiaľ je to možné, pred servisom si odzálohujte dôležité dáta. Ak to možné nie je, treba na to servisného technika upozorniť.

 

Kontakt

BB-IT s. r. o.
Na Karlove 25
974 01 Banská Bystrica

email: info (zavináč) bbit.sk
mob: +421 948 204 586
(pracovné dni 8:00 - 16:00)

 

Vzdialená pomoc